Ekologiczny lniany sznurek naturalny EKO 5 metrów

2,50 PLN
cena brutto, zawiera 23%

Zamówienia

Składanie zamówień oraz pytania dotyczące dostępności i ceny prosimy kierować na adres e-mail zamowienia@mineralart.pl.

Informacje o produkcie

Typ: wstążki, sznurki

Rozmiar: ok. max do ok. 1 mm (+/- 5%)
Kolor: odcienie szarości, brązów, beży

Cena za: 5 metrów = 2,50 zł

Naturalny sznurek lniany ekologiczny, max do 1 mm - Ekologiczny lniany sznurek naturalny, w 100% EKOlogiczny w naturalnym kolorze lnu o grubości nie przekraczającej 1 mm. Sznurek lniany cieniutki, bardzo mocny, ekologiczny.

Idealny sznurek lniany naturalny i ekologoczny do wykorzystania w różnych artystycznych pracach m.in. przy tworzeniu biżuterii np. korali, bransoletek, naszyjników czy kolczyków, w technice scrapbooking do ozdabiania kartek okolicznościowych, albumów. Sznurek sprawdzi się również do pakowania prezentów czy wysyłek, idealny do naszych metek na produkty różnych zawieszek. Sznurek lniany przydatny również w krawiectwie i dziewiarstwie, we wszystkich pracach ręcznych, przy majsterkowaniu w gospodarstwie domowym jak również w kuchni i przetwórstwie gastronomicznym np. do eleganckiego wiązania słoików z przetworami naturalnymi jak konfitury, dżemy, torebki z kawą, herbatą, słodkie prezenty dla rodziny przywiązane eleganckim, lnianym , naturalnym i ekologicznym sznureczkiem z lnu i wiele innych.

Chroń środowisko i bądź EKO, zaskocz obdarowaną osobę wspaniałym opakowaniem, daj się ciepło zapamiętać swoim klientom, przyjaciołom i rodzinie. (Przykładowe zastosowanie/ możliwość pakowania, ozdobienia, wykorzystania sznurków, wstążek itp. przedstawione na naszych zdjęciach jest poglądowe, kupujesz sam sznurek lniany w wersji surowej czyli bez dodatków ze zdjęć itd. tylko sam surowy sznurek z lnu).


* Jeżeli interesują Cię metki, zawieszki zapraszamy TUTAJ.

* Jeżeli szukasz ślicznych opakowań (woreczki, torebki, pudełeczka jubilerskie) zapraszamy TUTAJ.